odżywcze serum do rzęs

Najlepszy sposób na oczyszczenie twarzy? Woda micelarna od Revitalash!

Jeśli potrzebujesz szybkiego sposobu na oczyszczenie twarzy i chcesz pozbyć się ze skóry całego makijażu, brudu i zanieczyszczeń, wypróbuj płyn micelarny! Revitalash woda micelarna to delikatny i nawilżający sposób na oczyszczenie twarzy, który jest bardzo korzystny dla Twojej skóry.

Revitalash woda micelarna – czego możesz się spodziewać?

Ten produkt działa jak tonik, środek czyszczący i do demakijażu, nie usuwa naturalnych olejków ze skóry, nie wysusza i nie podrażnia. Idealna dla wszystkich rodzajów skóry micelarna woda oczyszczająca pomaga oczyszczać pory, głęboko wnika w komórki skóry, usuwając cały olej i brud, zapewniając najlepszą czystą skórę, o jakiej marzysz. Zanim stworzysz swoje Revitalash spa – z wodą miceralną w roli głównej, warto dowiedzieć się nieco więcej na ten temat.

Co to jest płyn micelarny?

Woda micelarna składa się z miceli, „maleńkich cząsteczek oleju”, które są zawieszone w oczyszczonej wodzie. Te micele działają jak magnes, usuwając cały makijaż, brud i olej ze skóry, nie wysuszając jej. Płyn micelarny do demakijażu, czyli nie zawiera alkoholu i jest bardzo delikatny dla skóry.

 

Jeśli sprawdziłaś już w przeszłości Revitalash na włosy opinie (tutaj: https://revitalash.pl/wlosy/17-revitalash-hair-volume-enhancing-foam-893689001297.html), a teraz szukasz delikatnego środka do demakijażu, wypróbuj płyn micelarny tej samej marki Zawiera sprytnie oczyszczające bąbelki, czyli micele, które jak magnes przyciągają brud i usuwają makijaż i zanieczyszczenia ze skóry, nie naruszając jej naturalnych barier. Ten innowacyjny żel do mycia twarzy zawiera dobroczynne dla skóry składniki, które zapewniają natychmiastowe nawilżenie.

Czego szukać w wodzie micelarnej?

  • witamina B3,
  • witamina C,
  • potrójnie oczyszczona woda.

Poza tym ta propozycja Revitalash nie zatyka porów, została przetestowana dermatologicznie i zatwierdzona, nie zawiera barwników, mydła ani sztucznych perfum. Jedną z największych zalet płynu micelarnego jest to, że pasuje do każdego rodzaju skóry. Usuwa cały makijaż, olej, brud – bez wysuszania skóry. Warto więc tego spróbować dla siebie i cieszyć się efektem każdego dnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *